Kalkulator - Pożyczka dla przedsiębiorców

Pomagamy dobrać najkorzystniejszą ofertę

Przeprowadzamy przez cały skomplikowany proces kredytowy

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat

Page-slider-img
baner efrr

Pożyczka dla przedsiębiorców Zakopane – dlaczego warto?

Pożyczka dla przedsiębiorców to rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują dodatkowych środków już na samym początku prowadzenia biznesu. Niektórzy początkujący potrzebują finansowania nawet na drobne rzeczy – wynajem biura, zakup sprzętu i towaru, spłata pierwszych faktur. Wartość tych kosztów może wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Większość przedsiębiorców zauważając potrzebę pozyskania finansowania, swoje pierwsze kroki kieruje w stronę banku, zapominając o tym, że istnieją dla niego sensowne alternatywy. Jedną z nich jest pożyczka dla przedsiębiorców, która opiera się na źródłach pozabankowych.

Dlaczego warto wybrać pożyczkę dla przedsiębiorców Zakopane?

Jednym z czynników przemawiających za tym, że jest to rozwiązanie sensowne jest szybki czas realizacji. Cały proces może potrwać zaledwie kilka dni, jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami. Teoretycznie instytucje pozabankowe swoje działania opierają o klientów, którzy mają problemy z zaciągnięciem zobowiązania w banku. Jednak w ostatnim czasie coraz więcej zgłasza się do nas przedsiębiorców, którzy posiadają uregulowaną sytuacje z bankami, a ich motywacją jest przede wszystkim szybki czas realizacji transakcji.

Porozmawiaj o tym, darmowa porada!

Zostaw numer lub zadzwoń

  Co musi znaleźć się umowie?

  Umowa powinna być zawarta na piśmie, a jej podstawowe elementy to:

  • strony umowy
  • cel finansowania
  • wysokość finansowania i waluta
  • zasady zaciągnięcia
  • terminy spłaty
  • oprocentowanie i prowizje
  • zabezpieczenia
  • warunki zmian i rozwiązania umowy
  • regulacje na temat ewentualnej kontroli spłaty i wykorzystania
  • sposób udostępnienia określonej kwoty kredytobiorcom

  Dlaczego pożyczka dla przedsiębiorców to unikalny produkt?

  Pożyczka dla przedsiębiorców to unikalny produkt, który powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy potrzebują nagłego zastrzyku gotówki, aby uporać się ze swoją trudną sytuacją finansową. Jest to możliwe, dzięki zewnętrznemu kapitałowi inwestycyjnemu, który nie jest zlokalizowany w banku. Obecność w całym przedsięwzięciu zaufanych ludzi i firm sprawia, że system może funkcjonować w ten sposób.

  To zupełnie unikalna oferta, w której Ty – jako przedsiębiorca – otrzymujesz finansowanie od razu, a zewnętrzny podmiot podpisuje umowę z bankiem w celu spłaty zadłużenia. W efekcie, proces zawierania umowy zostanie maksymalnie skrócony i uproszczony.

  Nie zapłacisz więcej!

  Mógłbyś pomyśleć, że przez to, że system funkcjonuje tak sprawnie, będzie Cię to dużo drożej kosztować. Nic bardziej mylnego. Nasza marża pozostaje bez zmian, ze względu na to, że głównym celem produktu, jakim jest pożyczka dla przedsiębiorców jest pomoc osobom, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. Marże w tym przypadku są więc identyczne, jak w przypadku klasycznych kredytów firmowych. Nie płacisz więcej, a pieniądze otrzymujesz zdecydowanie szybciej.

  To idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka szybkiego finansowania!

  Szukasz kredytu ale nie wiesz od czego zacząć?

  Zobacz nasz krótki materiał wideo

  Kliknij skontaktuj się