O nas

Page-slider-img
baner efrr

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się doradztwem i pośrednictwem kredytowym. Ze względu na to, że od samego początku chcieliśmy dysponować bardzo szeroką ofertę, zdecydowaliśmy się na współpracę z wieloma bankami, nie będąc przy tym powiązanym z żadną instytucją finansową. W swojej pracy wybieramy wyłącznie najkorzystniejsze oferty, które dostępne są na rynku, po to, aby zapewnić Tobie najwyższą jakość obsługi.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Przede wszystkim będziesz miał możliwość zapoznania się z wieloma ofertami, z których będziemy mogli wybrać optymalną dla Ciebie. Porównamy dla Ciebie wszystkie najważniejsze elementy kredytu, które wpływają na jego kształt, czyli marże, prowizje, wysokość raty, okres kredytowania, ubezpieczenia i wysokość odsetek. Porównanie nic Cię nie kosztuje, a wybór właściwej oferty zapewni Ci oszczędności – czasu, energii i przede wszystkim pieniędzy.

Podstawą naszych działań są kontakty z najważniejszymi instytucjami finansowymi, które dają nam przewagę w przyznawaniu kredytów. Mamy naprawdę bardzo dobrą skuteczność. W pracy kierujemy się założeniem, że Twój sukces jest Naszym sukcesem, w związku z czym dokładamy wszelkich starań, abyś był zadowolony ze zrealizowanej usługi.

Dlatego z tego miejsca zachęcamy Cię do kontaktu z nami – za pośrednictwem telefonu lub maila. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości dotyczące kredytów i wszelkich kwestii z nim związanych.

Porozmawiaj o tym, darmowa porada!

Zostaw numer lub zadzwoń

    Szukasz kredytu ale nie wiesz od czego zacząć?

    Zobacz nasz krótki materiał wideo

    Kliknij skontaktuj się