Kalkulator - Kredyt hipoteczny

Pomagamy dobrać najkorzystniejszą ofertę

Przeprowadzamy przez cały skomplikowany proces kredytowy

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat

Page-slider-img
baner efrr

Kredyty hipoteczne Zakopane – sprawdź, na jakie warunki możesz liczyć

Umowy na finansowanie zakupu domu lub mieszkania kredytem hipotecznym są ostatnimi czasy bardzo popularne. Coraz więcej osób decyduje się na związanie z bankiem długoterminową umową, aby po okresie kredytowania cieszyć się z własnego mieszkania lub domu. Wszyscy, którzy decydują się na kredyt podkreślają, że wolą płacić ratę kredytu, niż ratę za wynajem mieszkania.

Nie ma się w tym przypadku co dziwić – kredyt daje perspektywę, że po upływie 20 lub 30 lat, dana nieruchomość stanie się naszą na własność. W związku z tym, że jest to inwestycja o horyzoncie wieloletnim, decyzja o zawarcia umowy powinna być przemyślana, a najlepiej skonsultowana z doświadczonym doradcom kredytowym, który będzie mógł doradzić, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku możemy naszym klientom zaproponować bardzo dobre warunki kredytowania, w celu uzyskania optymalnej formy finansowania. Dzięki szeroko zakrojonej współpracy z wieloma instytucjami finansowymi możemy zaoferować całkowicie indywidualną ofertę kredytową.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności w świecie finansów, zaoferujemy Ci wyłącznie sprawdzone rozwiązania.

Sieć kontaktów

Bliska współpraca z bankami i innymi instytucjami pozwala nam zaoferować optymalne warunki dla Ciebie.

Skuteczność

Kilkaset realizacji na naszym koncie sprawia, że możesz mieć pewność przyznania finansowania.

Korzystne warunki

Dobierzemy dla Ciebie odpowiednią formę kredytowania i wygodne raty do spłaty.

Kredyty hipoteczne Zakopane – co musisz wiedzieć?

Najważniejsza informacja to taka, że kredyt hipoteczny zawierany jest zazwyczaj na okres wielu lat, gdzie minimalnym okresem do spłaty jest 5 lat. Zabezpieczany jest w większości przypadków hipoteką. Zabezpieczenie określane, jako forma hipoteki, która jest ograniczonym prawem rzeczowym do dochodzenia swoich należności w przypadku braku spłaty kredytu hipotecznego przez bank. Niezbędnym elementem na drodze zawierania umowy kredytowej jest wkład własny, który wynosi obecnie co najmniej 20% wartości nieruchomości. Część banków decyduje się udzielić finansowania także, jeśli wkład własny wynosi 10%. Wtedy liczyć się trzeba z większą marżą i mniejszym wyborem banków. W przypadku natomiast, gdy zdecydujemy się na wyższy wkład własny to liczyć będziemy mogli na zdecydowanie lepsze warunki kredytowania.

Rodzaje – kredyty hipoteczne Zakopane

Na rynku finansowym znajdziemy wiele form kredytu hipotecznego. Uzależnione są one od waluty kredytu, celu, rodzaju oprocentowania i rodzaju rat kredytowych. W większości przypadków kredyty te dzielone są na te, zawierane w rodzimej walucie, w których rata kredytu uzależniona jest wyłącznie od oprocentowania kredytu. Inną formą jest natomiast kredyt walutowy, który zaciągany jest w obcej walucie lub do niej denominowany. W przypadku tego kredytu, zadłużenie przeliczane jest na daną walutę kredytu, a oprocentowanie uzależnione jest od oprocentowania kredytów na rynkach międzybankowych dla danej waluty. Wpływ na ostateczną wysokość raty ma w tym przypadku także kurs walutowy.

Porozmawiaj o tym, darmowa porada!

Zostaw numer lub zadzwoń

  Na jakie oprocentowania mogę liczyć? Kredyty hipoteczne Zakopane

  Kredyty hipoteczne Zakopane cechują się zmiennym oprocentowaniem. Wpływ na nie ma stopa procentowa Wibor oraz marża banku. Stopy procentowe to wartości, po których banki pożyczają sobie pieniądze. Marża w tym przypadku jest natomiast składnikiem oprocentowania, który jest niezmienny przez cały okres kredytowania. Wpływ na nią ma przede wszystkim wartość wkładu własnego, kwota kredytu i kondycja finansowa kredytobiorcy.

  Natomiast wartość nominalnego oprocentowania określana jest w oparciu RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania, który pokazuje zależności pomiędzy kosztami ponoszonymi przez kredytobiorcę, a kwotą otrzymanego kredytu w odniesieniu do okresu rocznego. Wartość ta opiera się w większości przypadków na symulacji zobowiązań. Rzeczywiste oprocentowanie powinno zawierać koszty, takie jak odsetki, opłaty przygotowawcze i inne dodatkowe opłaty. Pod uwagę brane są również inne dane, takie jak wartości przepływów finansowych, które związane są ze spłatą kredytu w poszczególnych okresach trwania umowy kredytowej.

  Z nami otrzymasz finansowanie!

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w bankowości i niezliczonej ilości zawartych umów kredytowych jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość obsługi. Jednocześnie możemy zapewnić, że korzystając z wsparcia naszych doradców otrzymasz kredyt hipoteczny od banku. Może to potrwać, jeśli nie jesteś obecnie w korzystnej sytuacji, jednak z biegiem czasu i podejmowaniem przemyślanych decyzji będziemy mogli stworzyć taką zdolność kredytową, która pozwoli bankowi na swobodne udzielenie finansowania.

  Szukasz kredytu ale nie wiesz od czego zacząć?

  Zobacz nasz krótki materiał wideo

  Kliknij skontaktuj się