Porozmawiaj o tym, darmowa porada!

Zostaw numer lub zadzwoń

  baner efrr

  Kontakt

  Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, który odpowie na najważniejsze pytania i doradzi wybór najlepszej formy finansowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, mamy świadomość trudności i wątpliwości, z jakimi borykają się potencjalni kredytobiorcy. Finansowanie z użyciem np. kredytu hipotecznego to decyzja wiążąca na wiele lat, nierzadko na niemal całe życie.

  Dlatego tak ważne jest, aby móc ją skonsultować z doświadczonym doradcom kredytowym, który niejedną umowę w swoim życiu już przygotował i który wie, jakie aspekty są najistotniejsze. To zdecydowanie zmniejszy czas potrzebny na:

  1. Analizę potrzeb
  2. Przedstawienie oferty
  3. Dyskusję na temat oferty
  4. Podjęcie decyzji

  Dlatego z tego miejsca jeszcze raz chcieliśmy zachęcić do tego, aby skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie, w celu przedstawienia bezpłatnej oferty.

  Kontakt

  Dane firmy

  NIP:

  6431762657

  REGON:

  240236863

  TEL:+48 600 750 829

  Siedziba firmy

  ul. Wróblewskiego 67, 41-100 Siemianowice Śląskie

  Biuro firmy

  ul. Chyców Potok 26 Zakopane, 34-500 Zakopane

  Formularz kontaktowy
   Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z RODO (Rozporządzenie 2016/679) przez administratora danych EXPERT-KREDYT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (NIP: 6431762657) celem odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności

   Szukasz kredytu ale nie wiesz od czego zacząć?

   Zobacz nasz krótki materiał wideo

   Kliknij skontaktuj się